PROJEKTGRUPPEN

Kontakta oss

Tillskottsdagen består av ett engagerat gäng studenter från de tre representerade programmen på Karlstads Universitet. Och våra mentorer Ulf(Sveriges Byggindustrier) och Niklas(Fastighetsägarna).


Vad vill du ha hjälp med/undrar du över?

Se nedan för att hitta rätt kontaktperson!

Projektledare


Majken Lundh

majken.lundh@tillskottsdagen.se


Lina Jonsson

lina.jonsson@tillskottsdagen.se

  

Företagskontakt

Vivian Toma (Bygg)

vivian.toma@tillskottsdagen.se


Oskar Johansson (Mäklare)

oskar.johansson@tillskottsdagen.se


Julia Bengtsson (Förvaltning)

julia.bengtsson@tillskottsdagen.se


Felicia Pettersson (Energi&Miljö)

felicia.pettersson@tillskottsdagen.se

  

Andreas Hedin (Energi&Miljö)

andreas.hedin@tillskottsdagen.se


Rekrytering&aktivitetsansvar

Mathias Tranberg (Bygg)

mathias.tranberg@tillskottsdagen.se


Oskar Gustafsson (Fastighetsek.)

oskar.gustafsson@tillskottsdagen.se


Andreas Hedin (Energi&Miljö)

andreas.hedin@tillskottsdagen.se



Medie/It ansvar


LOCATION

Tillskottsdagen tar plats årligen på Nöjesfabriken i Karlstad!

Karlagatan 42, 652 23 Karlstad